O nas

25 lat na rynku

 W Rajs znajdziesz nie tylko najwyższej jakości okna, drzwi, pokrycia dachowe i bramy, ale też specjalistów, którzy doradzą Ci, jakie rozwiązanie wybrać i zadbają o montaż zakupionych produktów.

W czasie ponad 25 lat obecności na rynku sprzedaliśmy tysiące okien i wykonaliśmy setki dachów. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest jednak nie ilość zrealizowanych zleceń czy wieloletnie doświadczenie, ale opinie klientów i fakt, że większość osób trafia do nas z polecenia.

 Sprawdzone marki i kompetentni doradcy

 Tworząc naszą ofertę, wybieramy wyłącznie sprawdzone marki, a zatrudniając specjalistów, stawiamy na ludzi doświadczonych i kompetentnych, których wiedzy możesz spokojnie zaufać.

W taki sposób każdego dnia budujemy firmę, która z czystym sumieniem może polecać klientom swoje produkty i nie boi się brać odpowiedzialności za ich jakość. Klienci to doceniają, a podejmując się kolejnych prac budowlanych, chętnie wracają do siedziby naszej firmy, która od

1991 roku znajduje się w tej samej lokalizacji.

Jasno sprecyzowana misja

 Budowa domu to inwestycja, w której wszystko musi być dopracowane do perfekcji. Każda niespodzianka oznacza wydłużenie terminu prac, dodatkowe koszty, niepotrzebne stresy.

W Rajs dbamy o to, by nic podobnego Cię nie spotkało. Ofertę skonstruowaliśmy w taki sposób, by znalazły się w niej wyłącznie produkty najwyższej jakości, z wieloletnią gwarancją. Zgodnie z dewizą mówiącą, że „czas to pieniądz” staramy się, by klienci dzięki współpracy z nami mogli poczynić jak największe oszczędności. Co więcej, zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też montażem, dzięki czemu nie tracisz czasu na poszukiwanie profesjonalnej ekipy monterskiej.